Stroje AKU programu Honda jsou vynikající volbou na zahradách, kde je kladen důraz na neomezený pohyb, kvalitu, výkon a hlavně tichý chod.
Na rozdíl od strojů poháněných spalovacím motorem jsou stroje AKU programu Honda lehčí, tišší, čistější a jednodušší jak na obsluhu při provozu, tak i při údržbě.

ZAHRADA JE OÁZOU KLIDU I PŘI PRÁCI

Namísto rozměrnějšího spalovacího motoru, opatřeného navíc palivovou nádrží je zde použit kompaktní a lehký akumulátor. Práce na zahradě je tak lehčí a mnohem příjemnější. Dokonce i malý, 4-taktní spalovací motor produkuje poměrně vysokou úroveň hluku. Stroje z našeho AKU programu přemění při práci Vaši zahradu v oázu klidu a pohody. Díky akumulátorovému napájení si můžete na Vaší zahradě veškeré přírodní vůně a parfémy vychutnat naplno. Už nemusíte natahovat napájecí šňůru, doplňovat palivo a provozní náplně. U AKU programu Honda stačí jen nasadit baterii, stlačit vypínač a jít pracovat nehledě na to jestli je chladno nebo vlhko.

Rychlé info
AKU Fukar HHB36A XB (pouze stroj)AKU Fukar HHB36A XB (pouze stroj)

AKU Fukar HHB36A XB (pouze stroj)

Skladem
13 490 Kč
AKU Fukar, nebo jak jej někteří nazývají "foukač", disponuje dostatečným výkonem pro odklizení spadaného listí z parku nebo pro úklid…