Stroje AKU programu Honda jsou vynikající volbou na zahradách, kde je kladen důraz na neomezený pohyb, kvalitu, výkon a hlavně tichý chod.
Na rozdíl od strojů poháněných spalovacím motorem jsou stroje AKU programu Honda lehčí, tišší, čistější a jednodušší jak na obsluhu při provozu, tak i při údržbě.

ZAHRADA JE OÁZOU KLIDU I PŘI PRÁCI

Namísto rozměrnějšího spalovacího motoru, opatřeného navíc palivovou nádrží je zde použit kompaktní a lehký akumulátor. Práce na zahradě je tak lehčí a mnohem příjemnější. Dokonce i malý, 4-taktní spalovací motor produkuje poměrně vysokou úroveň hluku. Stroje z našeho AKU programu přemění při práci Vaši zahradu v oázu klidu a pohody. Díky akumulátorovému napájení si můžete na Vaší zahradě veškeré přírodní vůně a parfémy vychutnat naplno. Už nemusíte natahovat napájecí šňůru, doplňovat palivo a provozní náplně. U AKU programu Honda stačí jen nasadit baterii, stlačit vypínač a jít pracovat nehledě na to jestli je chladno nebo vlhko.

Rychlé info Novinka Již brzy!
AKU Křovinořez HHT 36A XB (pouze stroj)AKU Křovinořez HHT 36A XB (pouze stroj)

AKU Křovinořez HHT 36A XB (pouze stroj)

Vyprodáno
20 990 Kč
AKU křovinořez s ovládacími řidítky určený pro lehčí zakončovací a dočišťovací práce pomocí struny v místech kam se nedostane klasická…